Apie mus

  /  Apie mus

Apie mus

Kaip gimė PANETTONE NAMAI?

Panettone Namų idėja buvo susapnuota ir atsirado spontaniškai. Norėjome sukurti galimybę savo namuose mėgautis išskirtiniais itališkais kepiniais. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite nepamirštamo skonio pyragų, kurie Jūsų namų šventes papildys itališkais skoniais ir kvapais. Siūlome Jums ypatingus kepinius, kurie skirti Kalėdoms, Velykoms ir kitoms šventėms.

ITALIŠKAS MEISTRIŠKUMAS JŪSŲ ŠVENTĖMS

Mūsų produkcija – itališki pyragai tobulam šventiniam stalui. Gaminių meistriškumas ir atidumas, kokybė ir orginalumas – tai ką garantuoja profesionalių konditerių komanda.

TIKSLAS

Namai – viena svarbiausių vietų mums kiekvienam. Mūsų tikslas, kad kiekvienas apsilankęs pas mus jaustųsi kaip savo namuose. Norime, kad mes Jums būtume artimi kaip šeima.

GAMYBA

Kepiniams „Fiasconaro“ naudoja tik natūralų raugo raugą, lėtą ir kantrų procesą net trisdešimt šešias valandas. Tai suteikia neabejotinos naudos, įskaitant geresnį baltymų virškinamumą ir intensyvų aromatą, turinčius tam tikrą skonį ir kvapą.

Nemechanizuotas, rankinis gamybos ciklas, kurio metu geriausios tešlos meno taisyklės ir principai karaliauja kiekvieną metų dieną: ingredientai ir tikslumas kiekviename perdirbimo etape iki galutinio produkto pakavimo. Sunkus ir aistringas darbas, už bekompromisę kokybę.

KAS TOLIAU?

Jau turime ateities planų. Mums rūpi kokybė, o ne kiekybė, todėl norime klientams pasiūlyti išskirtinę produkciją. Tad plėsime po truputį savo asortimentą ir toliau stebinsime netikėtomis naujienomis.